עב En

הכל על סימפל אודישנים – עצות חשובות בדרך להצלחה

לכל חלום שמתגשם יש את המקום שבו הכל התחיל… ברוכים הבאים לסוכנות השחקנים "סימפל" אשר הגשימה את חלומם של צעירים רבים מכל רחבי הארץ להפוך לכוכבים. הסוכנות הוותיקה חרטה על דגלה את המטרה למצות כל הזדמנות, לממש כל פוטנציאל ולהתהוות דרך נכונה לכל אדם שהמשחק בוער בעצמותיו ואשר הצטרף למשפחת "סימפל" המורחבת.

אם גם אתם עומדים בפני סיום הכשרת המשחק שלכם, השורות הבאות מיועדות עבורכם. כל סטודנט מתחיל למשחק שמע עשרות פעמים את המושג "אודישנים". לבטח מרביתכם מבינים שמדובר במבחן ליהוק בסיומו מחליט הבמאי או צוות המלהקים על התאמתכם או אי התאמתכם לתפקיד כזה או אחר. אבל מה זה באמת אומר? מה זה מצריך מכם? ומה עליכם לעשות כדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם? ריכזנו עבורכם מספר עצות חשובות להתנהלות תקינה ונכונה לפני, בזמן ואחרי האודישן, כדי שתשמעו רק "כן" במהלך הקריירה.

 

 

את הזמן שלפני האודישן ניתן לחלק לזמן החל מהרגע שהתבשרתם על ידי סוכן השחקנים שלכם כי הוזמנתם למבחן הקבלה ועד ל-12 שעות לפניו, והזמן שבין 12 שעות לפני האודישן לאודישן עצמו. החלק הראשון מוקדש להכנה המעשית וכולל עבודה מרוכזת ומאומצת מול הטקסט. זה אומר שאתם חייבים לקרוא אותו כמה שיותר (אפילו מאות פעמים אם אפשר), לעבוד על סגנונות משחק שונים, ללמוד בעל פה כל מה שצריך ולהבין את אופן החיבור שלכם לטקסט באופן עיוור. עוד מומלץ בשלב זה לנסות להבין מה בדיוק מצופה מכם באודישן המסוים הזה. תוכלו להיעזר בסוכן השחקנים שלכם, באנשים פעילים מתוך התעשייה וכל מי שברשותו מידע רלוונטי. החלק השני הוא ההכנה המנטאלית שלפני האודישן והוא כולל שינה טובה, ארוחה קלה (מרבית האודישנים מתקיימים בשעות הבוקר), לבוש מתאים, הגעה בזמן ושאר האלמנטים שיסייעו לכם להיות מרוכזים באודישן עצמו ולא בכל מה שמסביב.

אודישנים בפרט ומקצוע המשחק בכלל מצריכים חוסן מנטאלי מדרגה ראשונה. כמה שלא תחפשו, לא תצליחו למצוא קריירה בה מקבלים כל כך הרבה דחיות וסירובים. בתור בסיס, עליכם להבין כי מדובר בחלק בלתי נפרד מהמקצוע. כל אותם כוכבים גדולים שנמצאים על המסכים והבמה לעיתים קרובות קיבלו לא צלחו גם-כן אודישנים רבים בתחילת דרכם (ולא רק בהתחלה). אם תצליחו לגרום לעצמכם להגיע לכל אודישן "טבולה ראסה", בלי שיראו על פניכם אכזבה או ייאוש, תעצימו את סיכויי ההצלחה שלכם באופן משמעותי. זכרו שרבים ממיטב השחקנים פרצו בשלב מאוחר של הקריירה שלכם, אל תשכחו שכוכבי ענק דשדשו בתפקידים קטנים לאורך שנים ולרגע אל תאמרו לעצמכם שאתם פחות טובים או פחות שווים מאף אחד אחר. תנו לדחיות שעוד יגיעו לשפר אתכם, לאתגר אתכם ולא לייאש, להעציב או להכעיס אתכם. במקצוע שבחרתם, התמדה מובילה להצלחה…

חברת לבניית אתרים בניית אתרים