עב En

שינויים רבים עברו על החברה הישראלית ב-70 שנות קיומה, אבל סטטוס קוו אחד נותר בעינו מיום הקמת המדינה – האימא הישראלית עדיין רוצה שהבן שלה יבחר במקצוע הרפואה, עריכת הדין, המהנדס ושות'.  קשה להאשים את הגברת..אך כשחיידק המשחק נמצא בדם, אין דרך להעלים אותו…אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד מצליחים בתחום המשחק התחילו לקרוא מאמר זה שנכתב על ידי המומחים של SIMPLE.

 

SIMPLE ועולם המשחק

יש נקודה חשובה נוספת שעל כל אם עברייה לדעת: מציאות תחום המשחק בישראל מודל 2016  שונה בתכליתה מימי הקסם של צ'רלי וחצי, אבא גנוב ורמת אביב ג'. "תור הזהב" הוא בהחלט תיאור ראוי לרוח העניינים בתעשייה הישראלית המתפתחת. לפיכך, הצורך בשחקנים עלה (נתון שמיוצג כהלכה במודעות ה – 'דרושים שחקנים'), במאות אחוזים ועבור השחקנים הרציניים, המוכשרים, המיוצגים כהלכה על ידנו בסוכנות SIMPLE, אלו שלא מתייאשים לעולם, ימי התעסוקה צמחו וימי הבטלה נעלמו כליל. ככה זה כשיש עשרות ערוצי טלוויזיה, מספר רב של תיאטרונים, סרטים ישראלים המופקים בתדירות הולכת וגוברת וזה עוד לפני שדיברנו על פרסומות. בקיצור, הביצה הישראלית עמוקה מאי פעם ויש מקום (כמעט) לכולם לשחות…

 

סוכן השחקנים של סימפל

ובכל זאת, הדרך אל האושר, בימות התאטרון וימי הצילומים עדיין עלולה להיות ארוכה ומייגעת, אך ביכולתכם להפוך אותה לנעימה וקצרה ביותר. כיצד תעשו זאת? באמצעות שלוש החלטות נכונות בשאלות המכריעות בקריירה שלכם. ראשית – עניין סוכן השחקנים. לא ניתן להפחית בחשיבות בחירת סוכן וסוכנות מקצועיים, חרוצים, מקושרים ואוהבי שחקניות ושחקנים. אמנם אם בחרתם ואתם מרגישים שטעיתם תמיד יש דרך חזרה, אך עדיין חשוב להקפיד על תהליך בחירה מעמיק וראוי . סוכן שחקנים טוב הוא כזה שיטבע את רגליכם בתעשיית המשחק, וכאשר אתם כבר בפנים, ידאג שלעולם לא תמצאו את דרככם החוצה. להיות סוכן זו עבודה של 24/7 ולכן חריצות ואהבה לתחום היא פרמטרים הכרחיים. פשרה, לעיתים, היא עניין מבורך בחיים. לא כשמדובר בבחירת סוכן השחקנים שלכם.

החלטה נכונה שנייה היא הפרספקטיבה שלכם על הקריירה. בראשה, מספר "ענפים" מרכזיים: ראשית – סבלנות, והרבה. לא כולם מככבים בהפקת מקור עתירת תקציב שבוע אחרי טקס הסיום ב"בית צבי". אל תעמדו עם אצבע על הסטופר. לא שאננות, אבל גם לא חיפזון. שנית – אמונה. לא משנה כמה אודישנים הסתיימו באכזבה, אתם מגיעים לאודישן הבא חדורי אמונה ומלאי אופטימיות. שלישית – השקעה. לומדים, משננים, משתפרים, נרשמים, מגוונים. לנוח על זרי הדפנה זה להישאר במקום. ובמקצוע המשחק, כשאתה במקום וכולם זזים קדימה, זה כאילו צעדת לאחור…

החלטה קריטית ואחרונה היא ניתוב הקריירה שלך באופן המתאים לפי הלך השוק, החוזקות שלך כשחקן, הרצונות שלך ואלמנטים נוספים. כאן שוב נכנס לתמונה סוכן השחקנים המקצועי של סוכנות SIMPLE שיסייע לך בבחירת השונות לאורך שלבי הקריירה. הנכם מוזמנים להצטרף למשפחת השחקנים של "סימפל" – סוכנות שחקנים בדרך שלך. כי אצלנו דרושים שחקנים .

חברת לבניית אתרים בניית אתרים