עב En

כל מה שרציתם לדעת על ליהוק שחקנים סימפל

אנשי תעשיית המשחק בישראל אשר מהווים חלק מהתחום יותר מ-20-25 שנה, מביטים על המציאות בת ימינו לעומת זאת של שנות ה-80' וה-90' ולא מעכלים את גודלו של השינוי. ממציאות עגומה של מינימום סדרות, הפקות וסרטים, הפכה הביצה הישראלית לפעילה, אנרגטית, דינאמית ונפלאה.

 

סימפל – הצורך בסוכנות שחקנים

אם עד לפני שני עשורים, ליהוק שחקנים לאורך זמן נחשב כמשימה קשה שרק הכישרוניים ביותר זכו לה, הרי שכיום מאות שחקנים פעילים באופן קבוע על במות התאטרון, באולפני צילום הפרסומות ובאתרי צילום הסרטים והסדרות. כאן עולה השאלה איך יותר קשה ללהק שחקן. מתוך אפשרויות בחירה מצומצמות כמו פעם או כשעל כל תפקיד יש עשרות מועמדים נהדרים כמו היום. אין תשובה מוחלטת לכך, אך ברור ששפע הבחירה מאפשר רמה גבוהה יותר מצד אחד, אך הופך את קבלת ההחלטות של המלהקים לקשה פי כמה.בדיוק מהסיבה הזאת, כשכיום על כל תפקיד, קטן וזוטר ככל שיהיה, יש קופצים רבים, צריך כל שחקן סוכנות שחקנים מקצועית ומנוסה שתדע להביא אותו לכל האודישנים הנכונים עבורו. ברוכים הבאים ל"סימפל" – סוכנות השחקנים המובילה שכשמה כן-היא, הופכת את חיי השחקנים המיוצגים אצלה לפשוטים הרבה יותר.

הגדולה של "סימפל" טמונה בצוות הסוכנים הנפלא, אשר ניסיונו הרב והקשרים הרבים בתעשייה מביאים אותו ליכולת מופלאה להתאים אודישן לשחקן, כדי שסיכויי ההצלחה יהיו גבוהים הרבה יותר. אצלנו ב- simple  מבינים שהחכמה היא לא לשלוח כל שחקן צעיר לעשרות אודישנים מהם יזכה, אולי, לשמוע "כן" אחד, אלא להתאים בקפידה לפי הכישורים, הסגנון ולא-פחות חשוב הרצונות של אותו מועמד פוטנציאלי. אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות המיוצגים בחברתנו וליהנות מהרוח הגבית של סוכנות וותיקה שאין אחד בתעשיית המלהקים שלא מכיר. ההצלחה שלכם בידיים שלנו

 

הסודות של סימפל

אך לפני שתהפכו לחלק בלתי נפרד ממשפחת "סימפל", תרשו לנו לגלות לכם כמה סודות על תחום ליהוקי המשחק. ראשית, דרך ההתקשרות בין המלהקים, המפיקים והבמאים לסוכני השחקנים. פה טמון ההבדל הגדול בין סוכנויות מוכרות דוגמת "סימפל" לאחרות. מרבית אנשי התעשייה פונים בעצמם אל הסוכנויות המוכרות והגדולות עליהם הם סומכים, בניגוד לסוכנויות הקטנות, שנציגיה חייבים "להציק" בכל עת כדי לא לפספס אף אודישן פנוי. שנית, ישנם אתרים שונים המנסים 'לעקוף' את עניין סוכני השחקנים ומציעים, כביכול, ליהוק ישיר. נאמר בכנות – מדובר בפלטפורמה שכמעט אין מלהק שמשתמש בה, כך שבחירה בדרך זו אולי תחסוך להם כמה מאות שקלים עמלות סוכן, אבל תוביל אתכם, במקרה הטוב, לתפקידים זוטרים בהפקות זולות (אם בכלל). נקודה שלישית היא פרגמטיות הליהוק. לא חסרות דוגמאות על מועמד לתפקיד מסוים שהבמאי ראה בו פוטנציאל לתפקיד אחר, אז הגיעו לכל אודישן בראש פתוח. ולסיום, גם אם ההצלחה מבוששת לבוא, זכרו שבכל יום נפתחים תפקידים חדשים וכל יום של אי הצלחה מקרב את ההצלחה אליכם.

חברת לבניית אתרים בניית אתרים