עב En

סוכן שחקנים – כך תזהו את האיש שישנה לכם את הקריירה

לכל איש מקצוע בתחום כזה או אחר יש דמות אחת אשר השפיעה עליו ועל הקריירה שלו באופן הבולט ביותר. מרבית הטבחים והסו שפים יציינו את שמו של שף-מנטור בכיר שסלל את דרכם, רופאים רבים יספרו על אחד מהוריהם כנותן ההשראה ומתווה הדרך. כאשר מדובר בשחקנים, מרביתם המכריע יציינו את סוכן השחקנים שלהם כאדם שניתב את מסלול הקריירה שלהם לעבר המקומות הנכונים. אז בואו נראה איך בעוד 30-40 שנה, כאשר תסכמו את קריירה המשחק שלכם, גם אתם תשפעו מילים טובים על הסוכן שהקפיץ אתכם לגבהים חדשים, סוכן השחקנים של סוכנות SIMPLE.

 

סוכן שחקנים מקצועי – על מה מדובר?

בדרך לסוכן הנכסף, מספר שאלות מרכזיות צצות. הראשונה – מה מאפיין סוכן שחקנים מקצועי? ובכן, למקצוע הסוכן נדרשות שלל תכונות חשובות, אשר המכלול שלהן הופך סוכן לתותח אמיתי. מעל כולם, חשובה האהבה והתשוקה למקצוע, לשחקנים, לאנשי התעשייה ולכל אחד שידו נוגעת בדבר. על הסוכן לראות בשחקנים אותם הוא מייצג בניו ובנותיו ולהתייחס אליהם בהתאם. אלמנט שני המבדיל בין הסבירים למצוינים הוא מערכת הקשרים של הסוכן. אם מדובר בשם שכל מלהק ובמאי מכירים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי העתיד שלכם. נקודה שלישית ומשמעותית במיוחד היא ההבנה של הסוכן בצורך להתאים אודישנים ולא להפגיז אודישנים. כמעט כל סוכן יכול לשלוח את המיוצגים שלו לעשרות אודישנים בכל חודש, אך אין זה עניין רצוי כלל וכלל. חשוב להתאים מבחני במה לכישרון, סגנון ורצונות המיוצג. ונקודה אחרונה – הסוכנות שבה מועסק הסוכן. סוכן טוב ככל שיהיה שמועסק בסוכנות ששמה החובבני יצא למרחקים, לא יצליח למנף את הקריירה שלכם לעולם. כמה טוב שאצלנו ב- "סימפל" נהנים הסוכנים הנפלאים שלנו מגב איתן של סוכנות ותיקה ששמה מתקשר למצוינות והצלחה.

שאלה שנייה בדרך אל האושר – כיצד תזהו סוכן שחקנים מקצועי? ובכן, רמזים לכך ניתן למצוא כבר מן האינטראקציה הראשונה ביניכם. התרשמו מרוח השיח איתו בטלפון או בכל אמצעי אחר בו בחרתם. האם הוא נעים, סבלני, קשוב או כזה הנהנה בעיקר לשמוע את קולו ולפזר הבטחות מוגזמות? התרשמו מהמשרד בו הוא יושב, מהאתר שהוא או הסוכנות בה הוא עובד מציג לקהל הפוטנציאלי, מרשימת המיוצגים שלו בעבר ובהווה ומביקורות חיוביות ושליליות הקשורות אליו ברחבי האינטרנט ובקרב אנשי התעשייה. לאורך הקשר המקצועי ביניכם, חשוב שתרגישו שהוא זוכר אתכם ושאתם חשובים לו ולא שתחושו שאם לא תרימו אליו טלפון מדי פעם, לא תשמעו ממנו כמעט.

ושאלה חשובה לסיום – היכן מוצאים את הסוכן המקצועי הזה? ובכן, ישנם סוכנויות שחקנים טובות רבות בישראל, אבל מקצוענות, רצינות ומשפחתיות כמו ב"סימפל" לא תמצאו בשום מקום אחר. הצטרפו למאות שחקנים מרוצים. הצטרפו למשפחת ההצלחה…SIMPLE

חברת לבניית אתרים בניית אתרים