עב En

סוכנות שחקנים סימפל – בית של הצלחה

תעשיית המשחק בישראל מתפתחת בקצב מסחרר הודות לריבוי ערוצי הטלוויזיה, פריחת ז'אנר התאטרון, עליית תקציבי הפקות המקור והקולנוע וכו'. אין כל ספק, מדובר בעניין מבורך המספק תרבות ובידור עשירים לקהל ההמונים, לצד פרנסה ועשייה למאות שחקנים, אך אליה וקוץ בה: בדומה לתחומים אחרים שהתפתחו במהירות, גם בתעשייה זו נולדו נותני שירות ברמה מקצועית לא מספקת אשר לא מצליחים, לעיתים מתוך חוסר רצון ולעיתים מתוך חוסר יכולת, להעניק שירותים איכותיים לקהל הלקוחות שלהם. בתעשיית המשחק הכוונה היא לסוכנויות השחקנים, אשר חלקם העיקרי מקצועי וראוי, אך ישנן סוכנויות שאינן כאלו. אם גם אתם שחקנים בשלבי קריירה שונים, הישארו עימנו ולמדו כיצד סוכנות SIMPLE תמנף את הקריירה שלכם.

 

מה הופך סוכנות שחקנים למקצועית וטובה?

מה מבדיל בין סוכנות שחקנים SIMPLE לסוכנויות אחרות? ובכן, פרמטר ראשון ומרכזי הוא איכות הסוכנים המועסקים בה. ישנן סוכנויות אשר כמעט כל אחד יכול להיות מועסק שם, ללא בדיקות, מבחנים וראיונות משמעותיים, בעוד בסוכנות סימפל אנו מתעקשים על סטנדרט גבוה של מוסר ויכולת עבודה. נקודה שנייה היא ותק וניסיון. לגבי עניין זה, נדגיש כי סוכנות ללא ניסיון אינה בהכרח לא ראויה, שהרי ניסיון הינו דבר נרכש. אם זאת, לא ניתן להתעלם מהיתרון של סוכנות סימפל וזאת בהשוואה אל הוותק של חברה שנולדה  לפני חודש חודשיים.

ממשיכים עם עניין משמעותי במיוחד – מערכת הקשרים של מנהלי וסוכני הסוכנות. לרוב יהיה קשר מסוים או מוחלט לרמת הוותק של הסוכנות, אך לא בכלל המקרים. חוזקה של סוכנות סימפל נמדד בעיקר בתשובה לשאלה כמה מהר יחשבו במאים ומלהקים ליצור קשר עם הסוכנות לגבי אודישן או תפקיד חדש. קיימים פערים משמעותיים בין עוצמת הקשרים של הסוכנות שלנו לבין סוכנויות אחרות ומדובר באלמנט משמעותי במיוחד לסיכויי ההצלחה של כל מיוצג. נקודה משמעותית אחרונה היא הרוח, הגישה והאווירה הכלליים בסוכנות. בעוד בסוכנות שלנו תוענק ההרגשה האישית לכל שחקן ועבור מנהלינו ועובדים שלנו כל הצלחה של מיוצג היא הצלחה אישית שלנו, ישנן סוכנויות המעניקות את השירות לו הם מחויבים ותו לא. בלי מאמץ יתר, בלי ניסיונות רבים, בלי הפעלת אמצעים ייחודיים. מארגנים אודישנים פה ושם. הצלחת? נהדר. לא עברת? לא נורא, עוברים למיוצג הבא.

אז ברוכים הבאים לסוכנות שחקנים "סימפל" – שם דבר בתעשיית המשחק ונציגי השחקנים בישראל. באמצעות ניסיון רב שנים, יחס אישי, קשרים מיטביים עם מאות בעלי תפקיד מרכזיים בתעשייה ויחס אישי מהדרגה הראשונה, הפכה הסוכנות לשם נרדף למקצועיות, רציניות והצלחה. מאות שחקניות ושחקנים יוצגו ומיוצגים על ידי סוכני השחקנים הנהדרים שבחברה, אשר אין מלהק, במאי או מפיק שלא מכיר את שמה. אם גם אתם באמת רוצים להפוך את הכישרון שלך לקריירה, פרסום, הצלחה וכסף, הצטרפו לצוות המנצח של "סימפל". בהצלחה!

 

חברת לבניית אתרים בניית אתרים