עב En

סוכנות סימפל – ייצוג וניהול שחקנים

אחרי שנים ארוכות בהן נחשב מקצוע המשחק בישראל לשם נרדף לאבטלה, שנות האלפיים מוכיחות שאפשר גם אחרת. יותר ויותר הפקות, סדרות, סרטים והצגות כבשו את המסכים והבמות והפכו מאות שחקנים לפעילים במיוחד. לאור העובדה שהעתיד נראה טוב לא פחות, לא מפתיעה העובדה שבתי הספר וסדנאות המשחק מלאים עד אפס מקום. אבל ההצלחה לא באה על מגש של כסף ובשביל לעבוד לאורך זמן צריך להשקיע מאמץ רב ולנתב את הקריירה כראוי באמצעות בחירות נכונות. וזו בדיוק הסיבה לשמה צוות סוכנות simple  התכנס כאן. כדי להראות לכם, השחקנים העתידיים או הצעירים, כיצד תוכלו למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם בדרך לקריירת משחק מרתקת ונפלאה.

 

הנקודות החשובות של simple בדרך להצלחה

הכשרה וידע – בדומה למרבית תחומי החיים, גם בעולם המשחק הבסיס המוצק והרחב הוא ההכשרה והידע. תפגשו בדרך חכמי חלם רבים שיאמרו לכם שכישרון משחק זה מולד ואין צורך להשקיע רבות בפיתוחו. התעלמו בהפגנתיות מדבריהם. אל תהיו מאותם שחקנים צעירים ש"מתאהבים" בכישרון של עצמם ולא מוכנים ללמוד. להיפך. למדו כמה שיותר, פתחו את עצמכם לאפיקים שונים, הירשמו לסדנאות, שיעורים והרצאות ובכך תמצו את מלוא הפוטנציאל שלכם ולעולם לא תפסיקו להתפתח כשחקנים. ככל שתרכשו יותר ידע, כך הסיכויים שלכם יגדלו אצלנו בסוכנות simple .

הבוק של סוכנות simple  – נקודה שנייה בדרך להצלחה היא כרטיס הביקור שלכם, או במילה אחת – ה"בוק". אם במקרה לא שמעתם את המונח, נספר לכם שמדובר בשלוש תמונות אשר מציגות אתכם ומשמשות כרטיס כניסה לסוכנויות שחקנים וכמובן, לאודישנים. על ה"בוק" להכיל תמונת גוף, תמונת פנים ברורה ותמונת פנים אישית וייחודית. היעזרו באנשי המקצוע של הסוכנות – צלמים, מאפרים, מעצבי שיער, מעצבי אופנה ואחרים אשר יסייעו לכם להציג "בוק" מושלם. אל תפחיתו לרגע בחשיבות העניין. לפעמים ה"בוק" מהווה את הגדר בין הצלחה לכישלון.

מתווכים בדרך להצלחה – הזכרנו את המושג "סוכנות שחקנים" קודם וזה הזמן להרחיב על החוליה המקשרת הטובה ביותר בין השחקן המתחיל (וגם המנוסה) לבין אודישנים ותפקידים. אל תנסו להצליח בלי סיוע של סוכנות, זה נועד לכישלון ידוע מראש. בחרו סוכנות מקצועית, טובה, המתאימה לאופי המשחק שלכם ולרצונות המקצועיים. שמרו על קשר תמידי עם הסוכן/ת שלכם ואל תחיו בגישה של "כשיהיה להם משהו, הם כבר יתקשרו". זכרו – סוכנות השחקנים simple  היא הצוהר שלכם לאודישנים רבים.

הכנה לאודישנים – וזה בדיוק הזמן לדבר על הנקודה הרביעית החשובה בדרך להצלחה – ההכנה לאודישנים. ובכן, ההכנה חייבת להיות בשני מישורים – המעשי והמנטאלי. מבחינה מעשית, נסו לדלות כמה שיותר פרטים על מה מצופה מכם מבחינת סגנון, טקסט, קונספט וכדומה. מבחינה מנטאלית, חשוב להתכונן כמו שצריך (שינה, אוכל) ולהגיע רגועים ומוכנים, אך לא שאננים.

מאמינים בסבלנות – ולסיום, אולי האלמנט החשוב מכולם – סבלנות. אל תחכו עם סטופר להצלחה, תהיו ארוכי רוח וחדורי אמונה. ההצלחה תגיע. באחריות…

 

סוכנות simple  – מובילה שחקנים להצלחה

חברת לבניית אתרים בניית אתרים